Na osnovu članka 61. stavak 2. Zakona o upravi (“Službeni glasnik BiH”, br. 32/02, 102/09 i 72/17), članka 56. Zakona o hrani (“Službeni glasnik BiH”, broj 50/04), članka 12. Pravilnika o uslovima nabavke i načinu korištenja službenih vozila u institucijama Bosne i Hercegovine („Službeni glasnik BiH”, broj 34/23), odredbi Instrukcije o načinu i pravilima provođenja javnog nadmetanja-licitacije za prodaju motornih vozila budžetskih korisnika – institucija Bosne i Hercegovine (broj: 08-02-2-4348/23 od 29.05.2023. godine) i Odluke o prodaji službenog vozila Agencije za sigurnost hrane Bosne i Hercegovine (broj: 01-1-16-3-834-1/26 od 03.08.2026. godine), Agencija za sigurnost hrane Bosne i Hercegovine objavljuje
Javni poziv za prodaju službenog vozila
Agencije za sigurnost hrane Bosne i Hercegovine putem javnog nadmetanja-licitacije
Obrzac 1. i Obrazac 2, Ponuda za kupovinu putničkog motornog vozila
Rok za podnošenje ponuda je 17. rujna 2026. godine do 11:00 sati.
Javno otvaranje ponuda održat će se 17. rujna 2026. godine u 11:30 sati u prostorijama Agencije za sigurnost hrane Bosne i Hercegovine.